Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Setkání seniorů

Senioři se v Litoměřicích bavili na společenském odpoledni

V uvolněném a přátelském duchu se před nacházejícími prázdninami neslo tradiční Setkání seniorů v litoměřickém Kulturním a konferenčním centru. Odbor sociálních věcí a zdravotnictví tam pro ně připravil pohoštění a kulturní program. K dobré náladě přispěla živá hudba v podání kapely Relax, na jejíž žánrově pestré písně si řada návštěvníků akce ráda zatančila. Překvapením společenského odpoledne pak bylo vystoupení tanečníků z Lovosic.

Pozdravit seniory a popřát jim příjemně strávené setkání přišli také zástupci města starosta Ladislav Chlupáč a místostarosta Lukas Wünsch. „Je to moc milá akce a je dobře, že jsme se tu po delší době mohli opět sejít,“ řekl starosta a připomněl blížící se Senior fest, který se tuto neděli koná na Zahradě Čech a oblíbené plavby výletní lodí po Labi, které se na letošní léto rovněž chystají.   

Do sálu Kulturního a konferenčního centra zamířili ve středu odpoledne jak návštěvníci z Litoměřic, tak i z okolních měst a obcí. Byl mezi nimi pan Miloslav. „Každá akce, která se dělá pro lidi, ať už jsou to děti, dospělí nebo důchodci, tak je to v dnešní nelehké době dobře. Je potřeba si psychicky odpočinout a odreagovat se. Na tato setkání chodíme moc rádi,“ shrnul.

Setkání seniorů organizuje město pravidelně. V posledních dvou letech ale jejich konání narušila epidemie koronaviru. Zmíněný Senior fest je však letošní novinkou. Jeho první ročník se uskuteční v neděli 19. června od 10 hodin na litoměřickém výstavišti pod taktovkou Městských kulturních zařízení.  

Vystoupí tu Regius Band Jitky Dolejšové, Áda Škarda Band, sbor Puellae Cantantes, Cimbálovka Peter Goryczka a Krušnohorka. Pro návštěvníky jsou dále připravené různé workshopy a semináře a chybět nebudou ani ukázky sportovních aktivit. Vstupné je 50 korun.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu