Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Senioři se v domě kultury skutečně bavili

seniorivdkmpV domě kultury se 17. června uskutečnilo tradiční setkání seniorů při dobré zábavě. Akci uspořádal odbor sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu. Mezi návštěvníky, kteří zaplnili velký sál do posledního místečka, přišel starosta Ladislav Chlupáč, místostarosta Pavel Grund a vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Akce měla mezi seniory opět velký ohlas. Všichni se dobře bavili u písniček oblíbené dvojice Eva a Vašek. Hostem pořadu byl nestárnoucí Josef Zíma. Pořadatelé využili setkání k předání odměn nejaktivnějším účastníkům 3. ročníku aktivity Místa přátelská seniorům. Pro diplom a drobnou cenu si přišlo 53 seniorů.

„Letos nás příjemně překvapilo nejen aktivní zapojení 108 účastníků, ale také 16 organizací, které pro ně připravily zajímavé programy. Devět seniorů mělo stoprocentní účast, sedm nestihlo navštívit jen jednu akci. Nejstarší účastnici bylo 85 let, navštívila polovinu akcí a dokonce vyhrála turnaj v petangue,“ zhodnotila stručně aktivitu seniorů Rita Vlčková, koordinátora Zdravé město Litoměřice. Spolupořadatelem aktivity byli členové skupiny pro seniory z komunitního plánování sociálních služeb městského úřadu.

„Aktivita mě velice potěšila, je všestranná i tvořivá, najdou se v ní i pohybové činnosti, každý si může vybrat to, co ho nejvíc zajímá. Příjemné je, že se při ní setkávají dobří přátelé, utužují se vztahy a uzavírají se mezi vrstevníky nová přátelství. Bylo těžké vybrat mezi akcemi tu nejlepší. Potvrdilo se, že organizátoři jsou skutečně na úrovni. Všichni zaslouží uznání,“ uvedla Věra Budínská, jedna z oceněných seniorek.

Další setkání zorganizuje město pro seniory v prosinci.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu