Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

senioři setkání

Senioři se bavili na předvánočním setkání. Zpíval jim i Vladimír Hron

Přes šest stovek seniorů si dnes odpoledne nenechalo ujít předvánoční setkání konané v Kulturním centru. Tradiční oblíbenou akci pro starší 75 let připravil Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích.

Hned v úvodu bavil seniory známými hity zpěvák a moderátor Vladimír Hron. Řada přítomných se k jeho zpěvu i aktivně připojila. Odpoledne dále zpestřilo taneční vystoupení dětí a na taneční parket seniory nalákala kapela Rosti Pechouška.

Krásné vánoční svátky a hodně zdraví v nadcházejícím roce přišli seniorům za město Litoměřice popřát místostarostka Alena Rožcová a vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

„Velmi mě těší, že jste se tu opět sešli v tak hojném počtu. Přeji vám, ať si předvánoční čas užijete v klidu a se svými blízkými a přáteli,“ pozdravila seniory Alena Rožcová.  

Součástí společenského odpoledne bylo i vyhodnocení kampaně Místa přátelská seniorům. Všichni, kteří odevzdali zpět soutěžní karty, získali drobnou odměnu a ti nejaktivnější pak obdrželi dárky hodnotnější. Dohromady bylo odevzdáno 77 soutěžních karet.

„Budeme rádi, když se kampaně v příštím roce zúčastní ještě více seniorů. Budeme se opět snažit připravit co nejatraktivnější program,“ slíbila Renáta Jurková.

Kromě hudby k tanci i poslechu bylo pro seniory připraveno také občerstvení v podobě kávy a vánočního cukroví. Domů si navíc s příjemným zážitkem odnášeli i vánočku. Těm, kteří se z různých důvodů nemohli předvánočního setkání účastnit, nechal odbor sociálních věcí a zdravotnicí vánočku doručit domů.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu