Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Sekce „Potřebuji si vyřídit“ bodovala i v celorepublikové soutěži

tajemmpCenu v kategorii měst za druhé místo v soutěži eOsobnost eGovernmentu převzal včera večer v Náchodě tajemník Městského úřadu v Litoměřicích Milan Čigáš. Stalo se tak v rámci celorepublikové konference, jejímž cílem byla vzájemná výměna zkušeností odborníků pracujících v oblasti elektronizace veřejné správy, a to na různých úrovních - od obcí, měst, až po státní úřady a ministerstva. Zpestřením konference bylo vyhlášení prvního ročníku soutěže magazínu Egovernment, která ukázala na osobnosti, jež se v daném roce nejvíce zasloužily o rozvoj a popularizaci elektronizace veřejné správy v ČR. Litoměřický městský úřad byl oceněn za novou sekci Potřebuji si vyřídit, která již po svém spuštění zaznamenala na webových stránkách města vysokou návštěvnost. Lidem totiž poskytuje podrobný návod, jak v různých životních situacích při kontaktu s úřadem postupovat.

„Z ocenění mám velkou radost. Poděkování patří hlavně oddělení informatiky, které nese velkou zásluhu na spuštění sekce, a vedoucím odborů, kteří návody, jak postupovat v různých životních situacích, připravovali,“ uvedl tajemník Čigáš. Podle něj bude elektronizace veřejné správy v Litoměřicích pokračovat. „Chystáme se na spuštění platebních terminálů, aby lidé mohli poplatky hradit na úřadu kartou, dokončujeme mapový podklad tak, aby se lidé po rozkliknutí konkrétního místa dozvěděli, kdy ho budou technické služby města čistit apod.,“ vyjmenoval některé z již připravovaných novinek tajemník.

 

tajemvp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na konferenci v Náchodě zastupovali město Litoměřice i pracovníci oddělení informatiky MěÚ Jan Černý a Leona Slabochová.

itvp


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu