Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Sbírej a vyhraj!

Až do 15. října se může každý zájemce zapojit do soutěže „SBÍREJ A VYHRAJ!“, kterou připravila společnost ASEKOL ve spolupráci s Ústeckým krajem s cílem motivovat občany ke sběru drobných elektrozařízení. Podmínkou účasti je donést alespoň jedno vysloužilé elektrozařízení, jako je například videopřehrávač, dálkový ovladač, videokamera, fotoaparát, počítač, klávesnice, telefonní přístroj a další), spolu se soutěžním letákem na sběrný dvůr v Nerudově ulici v Litoměřicích.

Aby mohlo být elektrozařízení započítáno do soutěže, je nutné ho na sběrném dvoře odevzdat v nedemontovaném stavu. Za jeden kus odevzdaného drobného elektrospotřebiče má soutěžící nárok na jedno razítko, které získá u obsluhy sběrného dvora.

Přihlášen do soutěže bude automaticky každý, kdo odešle řádně vyplněný soutěžní leták s pěti razítky na adresu PMH s.r.o., P.O.BOX 76, 460 03 Liberec 3. Počet odeslaných soutěžních letáků není omezen. Zapojením do soutěže můžete vyhrát hodnotné ceny a zároveň přispět recyklací elektrozařízení k ochraně životního prostředí.

Soutěžní leták je k dispozici ke stažení na https://www.litomerice.cz/odpady/4439-informace-soutez, případně si leták můžete vyzvednout přímo na sběrném dvoře.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu