NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Rozmarýn zve na den otevřených dveří

logoddmmpLego technic, otevřená dílna, alternativ, robotika pro nejmenší. To jsou příklady nových zájmových kroužků, které v letošním školním roce chystá Dům dětí a mládeže Rozmarýn v Litoměřicích. „Zatím připravujeme 89 kroužků různých oborů. V loňském roce jsme kroužků otevřeli a naplnili 93. Očekáváme, že letos se počet zvýší,“ zmínila ředitelka DDM Zuzana Bendová fakt, že zájem každoročně roste.

Největší oblibě se těší především sportovní, taneční, pohybové, technické kroužky a výtvarné obory. „Avšak kapacita je omezená a z důvodu nedostatku pedagogů se nám ji nepodařilo u některých zájmových útvarů navýšit,“ dodává Zuzana Bendová, s tím že se bohužel nedaří sehnat další vedoucí na gymnastiku patřící mezi aktivity, které bývají vždy beznadějně plné, a break dance.

Podrobnosti o kroužcích a dalších aktivitách DDM se zájemci dozvědí na dni otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 3. září od 13 do 17 hodin v prostorách dětského dopravního hřiště (DDH) v Jiráskových sadech. Účastníci si budou moci vyzkoušet aktivity vybraných kroužků, získat informace od jejich vedoucích, zasportovat si a zasoutěžit. Ve stejný den (odpoledne) představí své nabízené obory také Technický klub mládeže (TKM), ovšem nikoli na DDH, nýbrž ve svém sídle v soukromé základní škole Lingua Universal v Sovově ulici.

Rodiče mohou své děti přihlásit po dnu otevřených dveří, tedy od 4. září, v DDM Rozmarýn nebo v odloučeném pracovišti TKM. V týdnu od 16. do 20. září se budou konat informativní schůzky. Pravidelnou činnost DDM zahájí od 23. září v termínech postupně zveřejňovaných u jednotlivých kroužků. Celou nabídku kroužků rodiče naleznou na webových stránkách DDM Rozmarýn.

den ot.dveri


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2022 Město Litoměřice
Mobilní menu