Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo DDM Rozmarýn Litoměřice

Rozmarýn zve děti do Čarovného lesa

Pálení čarodějnic se blíží, letos proběhne netradičně. Dům dětí a mládeže Rozmarýn v Litoměřicích (DDM) připravil pro děti v termínu od 26. dubna do 2. května soutěžní aktivitu „Čarovný les“. Stezka plná zábavných úkolů bude připravena pro děti od 4 do 8 let na Střeleckém ostrově.

Nejmenší účastníci se mohou těšit na deset úkolů a devět indicií, které jim poslouží jako přísady do lektvaru Štěstí. „První stanoviště je označené cedulkou START a nachází se u workoutového hřiště za letním kinem. Úkoly jsou rozmístěny v prostoru kolem hřiště a vedou až pod Tyršův most. Každý je označen pořadovým číslem a v rohu obrázkem čarodějnice. Úkoly 1 až 8 lze plnit na přeskáčku, ty s číslem 9 a 10 si nechejte až nakonec,“ informuje soutěžní nadšence ředitelka DDM Zuzana Bendová.

Recept lektvaru, tedy všechny vyluštěné přísady společně se svým jménem, příjmením, přezdívkou a věkem, zašlete na telefonní číslo 602 589 901. Veškeré obdržené SMS se správným složením kouzelného lektvaru budou zařazeny do slosování o deset balíčků. Výherce DDM kontaktuje formou SMS a zveřejní pod přezdívkou na FB stránce Rozmarýnu (https://www.facebook.com/DDMRozmaryn). DDM nezapomněl ani na starší děti a rodiče. Ti si mohou dobrovolně splnit malý test týkající se tradičního pálení čarodějnic.

Výuka v DDM probíhá i nadále distanční formou. Od 12. dubna byla vládou povolena individuální výuka či konzultace. „V případě Rozmarýnu se týká kurzu kytary, který nebyl dětem přístupný ani v distanční formě. Dále k nám mohou individuálně docházet děti kroužku „Keramika“, které si vyzvedávaly materiál ve „výdejním okénku“ a nosily pak hotové výrobky. V rámci individuální výuky mají možnost si přijít jednotlivě a v nabízených časech tyto výrobky namalovat,“ doplňuje Zuzana Bendová. DDM i nadále rozesílá dětem zábavné a edukativní reportáže.

Hlavní budova v Plešivecké ulici je pro veřejnost otevřena vždy v pondělí v čase od 11:00 do 16:30 hodin, v úterý od 8:00 do 13:00, ve středu od 11:00 do 16:30 a ve čtvrtek od 8:00 do 13:00 hodin (přihlášky, informace atp.). Více informací na https://www.ddmrozmaryn.cz/ či na FB stránce https://www.facebook.com/DDMRozmaryn.

 

carovny les plakat


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu