Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Rozmarýn představí zájmové kroužky

logoZoobadatelé, Cinema klub, Fit girl – to je jen výčet názvů nových zájmových kroužků, které v letošním školním roce chystá Dům dětí a mládeže Rozmarýn v Litoměřicích. Připravovaný seznam obsahuje 83 zájmových útvarů a je opravdu z čeho vybírat.

„Nabídku jsme se snažili rozšířit o přírodovědné kroužky, jako jsou například Survival nebo Zoobadatelé,“ informovala ředitelka DDM Zuzana Bendová. „Avšak kapacita je omezená a u některých zájmových útvarů se ji nepodařilo navýšit, a to z důvodu prostor a počtu lektorů,“ zmínila Zuzana Bendová situaci týkající se hlavně oblíbených sportovních aktivit, které bývají každoročně po strop nabité.

Podrobnosti o kroužcích a dalších aktivitách DDM se zájemci dozvědí na Dni otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 4. září od 13 do 17 hodin v prostorách dětského dopravního hřiště v Jiráskových sadech. Každý si zde může vyzkoušet některé z nabízených kroužků a seznámit se s jejich vedoucími. Rodiče také mohou své děti na Dni otevřených dveří předběžně přihlásit. Následně DDM spustí on-line registraci na webových stránkách, na kterých jsou průběžně doplňovány informace týkající se zájmových útvarů. V týdnu od 17. do 20. září se budou konat informativní schůzky a pravidelnou činnost DDM zahájí od 24. září v termínech postupně zveřejňovaných u jednotlivých kroužků.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu