Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo DDM Rozmarýn Litoměřice

Rozmarýn má aktivitami nabitý červen, noví zájemci se již mohou hlásit

Dům dětí a mládeže Rozmarýn v Litoměřicích (DDM) pořádá v červnu zajímavé propagační aktivity k zahájení přihlašování účastníků do kroužků na školní rok 2021/2022. Děti mající zájem o některou z nabízených aktivit DDM se mohou hlásit již v průběhu června.

Rukodělné a výtvarné dílny, Keramické dílny, Zoobadatelé, Den dětí a další aktivity čekají na děti v posledním měsíci před letními prázdninami. „Budeme rádi, když si děti přijdou aktivity vyzkoušet a případně se rozhodnou pro některou z našich zájmových činností. Z důvodu zahájení táborové činnosti v červenci a srpnu nemáme kapacitu pro přijímání přihlášek, proto další možnost přihlašování otevřeme až v posledním srpnovém týdnu. Podávání přihlášek do kroužků bude možné jako obvykle během celého školního roku,“ informovala ředitelka Domu dětí a mládeže Rozmarýn Zuzana Bendová.

Kroužky DDM pokračují za dodržování vládou stanovených hygienických opatření až do konce školního roku. Další vlna rozvolnění dovolila od posledního květnového týdne pokračovat v činnosti Technického klubu mládeže. „Každý účastník kroužku či jiné aktivity DDM musí u vstupu odevzdat či vyplnit čestné prohlášení, které je k dispozici na našem webu v sekci Rozvolňování činnosti. Výjimku mají děti mladší šesti let,“ dodala ke stávající situaci ředitelka Zuzana Bendová. Kompletní informace na https://www.ddmrozmaryn.cz/ či FB stránkách https://www.facebook.com/DDMRozmaryn.

Provoz DDM: Pondělí–čtvrtek 8–12 včetně odpoledne. V pondělí 13:00 – 19:30, v úterý 13–18 hodin, ve středu od 13 do 19 hodin a ve čtvrtek od 13 do 18 hodin.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu