Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Rozloučení s prázdninami proběhlo na Zahradě Čech v pirátském stylu

denprodetimpOdpoledne plné zábavy, překvapení, soutěží, představení i zajímavých atrakcí, to vše čekalo na dětské návštěvníky i jejich rodiče na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech v sobotu 31. srpna.

Sobotní odpoledne s bohatým programem se neslo v pirátském duchu. Na programu nechyběla diskotéka, pohádka, biketrial show ani taneční a stepařské vystoupení. Dětské pirátské workshopy otestovaly přesnost, zdatnost i obratnost. Na stanovištích byly přichystány disciplíny jako např. Poklad kapitána Hooka, Truhla plná záhad či Pirátská šavle. Za úspěšné splnění všech her si soutěžící vysloužili hodnotné ocenění v podobě dárkové tašky. Dárek si odnesly také děti, které na Den pro děti dorazily v pirátském převleku. Mimo soutěžní stanoviště si děti mohly vyzkoušet aquazorbing, aquaroller či bumper fotbal nebo si projít obří nafukovací bludiště. Nejenom děti, ale i rodiče si na Dni pro děti přišli na své. Společnost OKIM spol. s r.o. zde slavnostně představila nový model Kamiq od značky Škoda. Návštěvníci si tak tento vůz mohli prohlédnout ještě před samotným celorepublikovým představením.

Při příležitosti Dne pro děti se v části areálu výstaviště konal Rodinný den Města a Městského úřadu Litoměřice. „Jsme velice rádi, že si pro konání Rodinného dne Městský úřad Litoměřice vybral areál výstaviště Zahrada Čech ve spojení s akcí Den pro děti. Věříme, že se akce vyvedla a všem zaměstnancům líbila a doufáme, že budeme v této spolupráci pokračovat i v letech nadcházejících“ doplnila obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.

Text: Radka Jakovcová

Foto: Radka Jakovcová, Martina Vondráková

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu