Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

herci

Rozloučení s prázdninami bylo velkolepé, dorazila i Slunečná

Na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích si dnes návštěvníci užili „Den pro děti“, kam se přišli nejen ti nejmenší rozloučit s prázdninami. Děti mohly vidět klaunskou show Pepa a Pipi, písničky z pohádek, Štěpánčino divadlo, vyzkoušet soutěže, sportovní aktivity, užít si s rodiči Family food festival a spoustu další zábavy.

Největší úspěch měla roadshow „Slunečné léto“, kterou na výstavišti fenomenálně odstartovala kapela Vojta D. Speciální „slunečný autobus“ dovezl herce z oblíbeného seriálu TV Prima Slunečná.

Vůbec poprvé během letní roadshow seriálu se na jevišti sešli dva hlavní představitelé Slunečné, Eva Burešová a Marek Lambora. Společně s nimi dorazil Lukáš Langmajer, roadshow moderovala Eva Decastelo. Celé publikum naprosto bezprostředně rozhýbala skupina Art Company. „Obrovsky nás překvapil veliký zájem ze strany návštěvníků, kteří dnes dorazili na výstaviště. Víme, že seriál Slunečná je fenomén, ale takovou návštěvnost jsme nečekali. Chtěla bych poděkovat všem příchozím, že se nebáli a dorazili mezi nás,“ sdělila první dojmy z akce Michaela Mokrá, obchodní, marketingová a provozní ředitelka společnosti Zahrada Čech, s. r. o. Program celého dne pak zakončila skupina Voice.

Další akcí, na kterou se mohou návštěvníci na výstavišti těšit, je očekávaná podzimní Zahrada Čech. Ta se na rozdíl od zrušeného zářijového vinobraní konat bude. V areálu výstaviště jsou pořadatelé schopni dodržet vládou stanovené hygienické podmínky. Rozlehlý areál má velikosti 6,5ha, navíc je členěn na vnitřní a venkovní plochu, která lépe zabezpečí separaci návštěvníků. Díky vstupnému budou mít pořadatelé přehled o jejich počtu v areálu.

V přípravách na tradiční výstavu, která proběhne v termínu od 11. – 19. září, se v těchto dnech intenzivně pokračuje. Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých vystavovatelů a bohatý program v průběhu celé výstavy. „Na potřebná opatření nařízená ministerstvem zdravotnictví jsme plně připraveni. Návštěvníci se k nám nemusí bát přijít a výstavu si plnohodnotně užít. Je jen třeba dbát na pokyny organizátorů, abychom předešli zbytečným nepříjemnostem,“ informovala ředitelka Michaela Mokrá.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu