NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

mokra

Ředitelka výstaviště Mokrá pravděpodobně povede MKZ

Dosavadní ředitelka výstaviště Zahrada Čech Bc. Michaela Mokrá se pravděpodobně stane novou ředitelkou Městských kulturních zařízení Litoměřice. Sedmičlenná komise ji totiž doporučí radě města jako nejvhodnějšího uchazeče vzešlého z právě ukončeného výběrového řízení. O případném jmenování do funkce s termínem nástupu 1. června budou radní města jednat již následující pondělí.

Do výběrového řízení se přihlásilo šest lidí. „Paní Mokrá prokázala nejlepší znalosti chodu MKZ jako příspěvkové organizace města a zároveň předložila nejpropracovanější vizi toho, kam by chtěla nejen tuto příspěvkovou organizaci dále směřovat,“ informoval místostarosta Karel Krejza. Rozhodnutí sedmičlenné komise, v níž měla své zastoupení i opozice, bylo jednomyslné.

Konkrétní vize dalšího směřování kultury prozatím místostarosta Krejza nechce specifikovat do doby rozhodnutí rady města. Nejsou podle něj ani důvody k obavám z budoucnosti výstaviště po odchodu Michaely Mokré z funkce ředitelky. Další rozvoj kultury v Litoměřicích by totiž měl kráčet ruku v ruce právě s rozvojem výstaviště.

„Jedním z prvních úkolů nové ředitelky MKZ bude připravit veškeré kroky k tomu, aby se podzimní Zahrada Čech uskutečnila již v režii MKZ,“ konstatoval místostarosta Krejza.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2022 Město Litoměřice
Mobilní menu