Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Problémy Litoměřic budeme řešit společně

forummpPokud chcete v Litoměřicích něco změnit, vyjádřit svůj názor, jak se vám zde žije, které oblasti je potřeba více rozvíjet a podporovat, nebo upozornit na problémy a navrhnout jejich řešení, zúčastněte se v pondělí 13. dubna od 16 hodin v domě kultury veřejného diskuzního fóra „Desatero problémů Litoměřic". Kromě jiného se dozvíte i to, jak vedení města řeší podněty, které z úst občanů zazněly minule.

„Diskuse s radními, zastupiteli, vedoucími jednotlivých odborů a odpovědnými osobami proběhne v několika oblastech, jako je životní prostředí, doprava a územní rozvoj, vzdělávání, sport, kultura a volný čas, sociální oblast a zdravotnictví, podnikání, cestovní ruch a bydlení, veřejná správa, strategický rozvoj a bezpečnost ve městě. Součástí fóra bude i stůl mladých," informovala Rita Vlčková, koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice.

Účastníci letošního fóra také dostanou příležitost předložit svým námětem k vizi Litoměřic do roku 2050. Místního fóra se zúčastní zástupci Centra pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy, kteří podněty zaznamenají a zpracují.

Účastníci fóra kromě jiného vyberou organizaci, která získá finanční podporu ve výši 10 tisíc korun. Pro účastníky fóra bude připraveno hlídání dětí, tombola, ochutnávka fairtradových výrobků a ovocných moštů, prodej a prezentace výrobků místních neziskových organizací apod.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Pá: 9-17 hod.
So: 9-17 hod.
Ne: 9 – 17 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2023 Město Litoměřice
Mobilní menu