Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Přijďte do parku Václava Havla na festival DUN DUN, inspirovaný Afrikou

dunpmV Litoměřicích proběhne festival inspirovaný Afrikou. Rytmy afrických bubnů a jejich zvuky DUN DUN rozezní park Václava Havla v pátek 17. června, kdy se skuteční třetí ročník akce, která se v minulých dvou letech setkala s mimořádným úspěchem.

Africké tržiště se otevře ve 13.00 hodin, kdy začíná i doprovodný kulturní program. „Chybět nebude módní přehlídka, hudební vystoupení, několik výtvarných workshopů, čtení pro děti, malování na obličej nebo živá zvířátka. Občerstvení na vás čeká fairtradové a většinou s nádechem Afriky. Opět můžete akci podpořit tím, že přinesete kolo, které již nepotřebujete. Následně bude zasláno dětem do Afriky. Na festivalu proběhne i benefiční workshop na podporu keňské základní školy Ndere,“ upozornila jedna z organizátorek Hana Tobiášová. Akci zpestří výstava Kde se šije férově Markéty Nešporové.

Hledáte důvod, proč se akce zúčastnit? „Protože můžete být součástí prima atmosféry a dostanete příležitost potkat se s lidmi, kteří mají zkušenosti s Afrikou. Zároveň nasajete něco z africké podmanivosti,“ zve na akci Renata Rokůsková, předsedkyně litoměřického sdružení ShineBean, které pomoc v Keni zprostředkovává a společně s Fairtradovým městem Litoměřice akci organizuje. Festival vhodný pro všechny věkové kategorie je podle jejích slov ukázkou dobré spolupráce města a neziskových organizací.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu