Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Přijďte diskutovat o problémech města

diskumpJiž tradiční veřejné diskuzní fórum „Desatero problémů Litoměřic“ se uskuteční ve středu 11. dubna od 16 hodin v Kulturním a konferenčním centru. I letos mohou Litoměřičané přijít s nápady, co a jakým způsobem ve městě vylepšit, vyjádřit názor na dění v něm, upozornit na problémy a navrhnout možná řešení.


Hned v úvodu se účastníci akce dozví, jak jsou řešeny problémy města definované na loňském diskuzním fóru. I letos proběhne u jednotlivých stolů debata s vedením radnice a zástupci městského úřadu o životním prostředí, dopravě, školství, kultuře, sportu, cestovním ruchu, ekonomice, sociální oblasti, zdravotnictví, veřejné správě, územním rozvoji či bezpečnosti. Jeden ze stolů již tradičně obsadí mladí zastupitelé.

Na fóru budou prezentovány také návrhy projektů participativního rozpočtu, na který je v rozpočtu města připraveno 200 tisíc korun. „Letos jsou přihlášeny čtyři projekty, bude tedy z čeho vybírat,“ informovala koordinátorka projektu Zdravé město Litoměřice Irena Vodičková.

Při akci bude opět připraveno hlídání dětí, tombola, ochutnávka fairtradových výrobků a ovocných moštů, uskuteční se také prodej a prezentace produktů místních neziskových organizací.

Definované problémy i letos ověří anketa – v elektronické podobě na webu zdravemesto.litomerice.cz a v listinné podobě v infocentru na Mírovém náměstí. „Nejdůležitější TOP problémy budou poté předloženy radě a zastupitelstvu města k řešení,“ dodal litoměřický zastupitel a předseda Národní sítě Zdravých měst Petr Hermann.

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu