Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Předvánoční nadílka v obřadní síni městského úřadu děti z Klokánku potěšila

nadilkampOsmnáct obyvatel litoměřického Klokánku, kdy nejmenšímu byly dva roky a nejstarší dívce osmnáct let, si v pondělí odpoledne přišlo do obřadní síně Městského úřadu v Litoměřicích pro vánoční nadílku. I v letošním roce předvánoční odpoledne spojené se společným zpíváním koled připravil Nadační fond Kalich a město Litoměřice.

A nálada byla výborná. Aby si děti dárky zasloužily, zpívaly společně s dospělými vánoční koledy. Některé se pak dobrovolně přiznaly, že trochu během roku tety zlobily. Odpoledne vrcholilo rozbalováním dárků, které jim předali předseda správní rady Kalichu Alexandr Vondra a místostarosta Litoměřic Karel Krejza.

Rozzářená očka dětí znamenala, že panenky, auta, ale i mobily nové majitele potěšily. „Každé z dětí své tetě prozradilo, co by si přálo nalézt v balíčku pod stromečkem. Těší nás, že jsme tato přání mohli splnit,“ uvedla Eva Břeňová, jež nadílku za Kalich i město organizovala. A to ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví, jehož vedoucí Renáta Jurková předala dětem kromě adventních kalendářů i dvacetitisícový finanční příspěvek, za který podle ředitelky Ivany Prudičové bude pořízeno vybavení, které Klokánek aktuálně postrádá.

Tetám v čele s Ivanou Prudičovou, ředitelkou litoměřického zařízení, za jejich nelehkou práci v Klokánku poděkoval místostarosta Karel Krejza.

nadilkavp1

nadilkavp2

nadilkavp3

nadilkavp4


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu