Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Prázdninová soutěž s Českou televizí v Litoměřicích začíná

mestompHledáte pro své děti v době letních prázdnin zábavu a zajímavé vyžití? Zapojte se společně s nimi do celorepublikové hry a staňte se tajnými agenty. Soutěž České televize, probíhající od 1. července do 28. srpna, která navazuje na úspěšnou soutěž pro děti „Zachraňte duhu“, organizuje v Litoměřicích Centrum cestovního ruchu prostřednictvím jím provozovaného infocentra.

Smyslem hry je vybídnout malé i velké diváky ČT k prázdninovým výletům. Děti mají za úkol zastavit spolu s rodiči rebelující roboty, kteří chtějí ovládnout svět. K tomu je potřeba vyrazit na tři výlety a na nich získat tajná hesla. „Po republice je síť zhruba 160 míst, kde mohou rodiny s dětmi získat unikátní heslo do hry. Jedním z takových míst je i naše turistické informační centrum,“ uvedla Hana Mildová, vedoucí litoměřického infocentra, kde zájemci obdrží soutěžní list s heslem a tajenkou, která je provede městem Litoměřice.

K úspěchu v prázdninové hře je třeba získat alespoň tři herní kódy. Každý soutěžící obdrží jedno modré heslo z letáku, který dostane na hradě či v muzeu, jedno žluté heslo – např. z městského informačního centra a jedno zelené heslo z kešky ukryté v přírodě. Mapa všech zapojených institucí a kešek bude od 1. 7. k dispozici na www.decko.cz/div. Zde budou ke stažení i kompletní pravidla celé soutěže o zajímavé ceny


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu