Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Náhled na Portál občana

Portál občana umožní komunikaci s úřadem z pohodlí domova

Neřešit úřední hodiny a nezdržovat se při čekání u přepážek. Město Litoměřice právě spustilo webový Portál občana, který obyvatelům města usnadní elektronickou komunikaci s městským úřadem.

Cílem Portálu občana propojeného s interními systémy úřadu, je užší a rychlejší spojení občanů s úřadem při řešení různých záležitostí. Uživatelé jeho prostřednictvím získají mimo jiné přehled o svých závazcích z místních poplatků, termíny jejich splatnosti a možnost rychlé platby. Portál zároveň umožní elektronické podávání formulářů a sledování stavu jejich řízení nebo přinese informace o změnách na úřadě či novinky ve městě.

„Portál občana prakticky navazuje a rozvíjí dosavadní sekci Potřebuji si vyřídit a rozšiřuje ji o neveřejnou část. Ta je uživatelům přístupná po přihlášení přes elektronickou identitu nebo službu mojeID,“ vysvětlila vedoucí Oddělení informačních a komunikačních technologií Městského úřadu v Litoměřicích Leona Slabochová a ujistila, že při tvorbě portálu byl kladen velký důraz na bezpečnost dat, tak aby každý uživatel viděl pouze data týkající se své osoby.

Portál občana je moderní a bezpečnou službou volně přístupnou z veřejného prostředí internetu, a to jak z počítačů, tak i z mobilních zařízení. Podrobný popis funkcí portálu uživatelé naleznou na tomto odkazu 

Službu město Litoměřice zavádí v rámci realizace projektu „LOKAL“ Litoměřice Odpovědně Kvalitně Atraktivně Lidsky, který finančně podpořila Evropská unie z Evropského sociálního fondu v Operačním programu Zaměstnanost.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu