Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Náhled na Portál občana

Portál občana nově umožňuje přihlášení přes datovou schránku

Do webového Portálu občana města Litoměřice se uživatelé mohou nově připojit i prostřednictvím datové schránky. Dosud byla neveřejná část portálu přístupná po přihlášení prostřednictvím elektronické identity občana nebo přes službu mojeID.

„Je nutné, aby uživatel po přihlášení přes datovou schránku akceptoval veškeré souhlasy o předání údajů a doplnil svůj kontaktní e-mail, a to i v případě, že se do Portálu občana již v minulosti přihlásil jinou identitou,“ vysvětlila vedoucí Odboru informačních a komunikačních technologií Městského úřadu v Litoměřicích Leona Slabochová s tím, že údaje budou při přihlášení jinými identitami stále stejné, ale portál uživatele vyhodnotí jako novou unikátní osobu.

Portál občana umožňuje uživatelům elektronickou komunikaci s úřadem z pohodlí domova. Ti tak nemusí řešit úřední hodiny a zdržovat se čekáním u přepážek při řešení svých záležitostí. Občané jeho prostřednictvím získají mimo jiné přehled o svých závazcích z místních poplatků, termíny jejich splatnosti a možnost rychlé platby. Portál zároveň umožní elektronické podávání formulářů a sledování stavu jejich řízení nebo přinese informace o změnách na úřadě či novinky ve městě.

Jedná se o moderní a bezpečnou službou volně přístupnou z veřejného prostředí internetu, a to jak z počítačů, tak i z mobilních zařízení. Podrobný popis funkcí portálu uživatelé naleznou na tomto odkazu.  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu