Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Pomozte svými nápady zlepšit kvalitu vzdělávání

mapNení vám lhostejná kvalita vzdělávání v Litoměřicích a okolních zhruba čtyřiceti obcích, které spadají do správní působnosti města Litoměřice? Chtěli byste ji zlepšit? Zapojte se do realizace projektu, který povede ke zlepšení vzdělávání dětí a žáků. Město Litoměřice se totiž stalo partnerem projektu „MAP ORP LITOMĚŘICE“ (Místní akční plán obce s rozšířenou působností), který realizuje Místní akční skupina České středohoří, z.s. Projekt je podpořen z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, spravovaného Ministerstvem školství ČR.
Místní akční plán vzdělávání je zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let. Stanovuje priority a jednotlivé kroky nutné k dosažení cílů vzdělávací politiky na daném území. Cílem je přitom zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách a podpořit rozvoj osobnosti každého dítěte. „Spolupracovat na rozvoji vzdělávání v rámci MAP může úplně každý - od zřizovatelů, učitelů, žáků a veřejností konče,“ vyzvala veřejnost ke spolupráci manažerka strategického plánování Městského úřadu v Litoměřicích Veronika Šturalová.

Memorandum o spolupráci v rámci projektu již podepsali zřizovatelé a ředitelé škol, školek a zájmových uskupení na úvodním zasedání, které proběhlo v litoměřickém hradu za účasti zhruba šesti desítek osob. „Do konce září musí být zpracován základní Strategický rámec priorit, který bude vyžadován při podávání žádostí o dotace na modernizaci školských zařízení a rozšiřování jejich kapacit,“ dodala Veronika Šturalová.

Podrobnější informace naleznete na http://maplitomericko.cz/

eu op vzkum vvoj a vzdlavani


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu