Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Po nové skluzavce se návštěvníci koupaliště dočkají i obnovy hřiště

Po nové skluzavce se návštěvníci koupaliště dočkají i obnovy hřiště

První část sezóny má za sebou koupaliště na Písečném ostrově v Litoměřicích, kam k příjemnému osvěžení lákají současné letní teploty. Hlavně děti si užívají mimo jiné i novou skluzavku, kterou mají k dispozici u velkého bazénu. V novém je také dráha na minigolf.

Jak přiblížil vedoucí koupaliště Ladislav Beneš, v blízkosti dětského brouzdaliště byly vysázeny také nové stromy, tři břízy a jeden platan.

„V budoucnu budou poskytovat další stín. Už nyní si řada návštěvníků z jiných měst pochvaluje, že ho tu máme více než na jiných koupalištích,“ poznamenal Ladislav Beneš.

Další investicí, která se v areálu koupaliště ještě na letošek chystá, je obnova povrchu jednoho z multifunkčních hřišť. Stane se tak ale až po skončení sezóny.

„V rámci harmonogramu prací obnovy koupaliště zahájíme práce až v září. Zároveň nechceme narušovat aktuální sezónu stavebními a zemními pracemi a znemožnit tím i užívání zbývajících sousedních sportovišť,“ vysvětlila vedoucí odboru školství, kultury, sportu a památkové péče Andrea Křížová důvody, proč bude hřiště, kde si návštěvníci mohou zahrát tenis, nohejbal nebo volejbal, připraveno až na sezónu nadcházející. 

Areál koupaliště na dvou a půl hektarech travnaté plochy nabízí několik bazénů, tobogán, sportoviště, dostatek stinných míst pro aktivní i pasivní odpočinek i možnost občerstvení. Dětská část s brouzdalištěm a bazénem je oddělená od hlučnějších míst.

Během hlavní sezóny od 1. června do 31. srpna je v provozu celý areál. V květnu a zpravidla do poloviny září pak jen dva bazény s přihřívanou vodou a sportoviště. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu