Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Pivní slavnosti

Pivní slavnosti jsou po dvou letech zpět. Poprvé na výstavišti

Po dvouleté pauze se v Litoměřicích opět uskuteční už 11. ročník Pivních slavností. Proběhne 13. srpna od 13 do 22 hodin. Letos prvně na výstavišti Zahrada Čech. Návštěvníci se mohou těšit na několik desítek druhů piv a bohatý kulturní program.

V loňském roce se po více než dvacetileté odmlce podařilo obnovit výrobu piva v bývalém Korunním pivovaru Litoměřice. Nově vzniklý Pivovar Litoměřice nabídne návštěvníkům několik variant piv, jako jsou Kalich, Baba, Kat anebo Orel. Dále se mohou návštěvníci těšit na Pivovar Mlýn, Falkenštejn, Rudohor, Zbraslavská koza, Nová Paka a mnoho dalších minipivovarů.

Festival pro milovníky piva nabídne nejen pivo, ale taktéž pivní pálenku, limonády, pochoutky k pivu, burgery, trdelníky, palačinky a jiné občerstvení. K dispozici budou i dárková balení piv, trička, půllitry a spousta dalších předmětů, které je možno si odnést domů.

Celé slavnosti zpestří bohatý kulturní program. Vystoupí litoměřičtí rodáci z punk-rockové kapely Synové výčepu, kapela Kabát revival, Láďa Křížek & Kreyson, Bohemicca a Baťa & Kalábůf něžný beat. Slavnosti zakončí kapela Lucie revival.

 „Areál výstaviště je parkový prostor, který nabízí širší možnosti užití akce charakteru Pivní slavnosti,“ vysvětlila ředitelka Městských kulturních zařízení Litoměřice Michaela Mokrá. Po celou dobu konání slavností bude pro návštěvníky k dispozici zdarma kyvadlová doprava vyjíždějící z Mírového náměstí na výstaviště Zahrada Čech a zpět.

Zpracovala: Aneta Břeňová, MKZ Litoměřice,
(snímky pocházejí z Pivních slavností 2019, Zdroj: Město Litoměřice) 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu