Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Pěvecké hvězdičky soutěžily o titul Little Star

littlempSkvělé pěvecké výkony za doprovodu živé kapely a řadu emotivních chvil přineslo finále letošního 4. ročníku Little Star, tedy celorepublikové soutěže pěvecky nadaných dětí a mládeže, které se uskutečnilo 18. března v sále domu kultury.

Do soutěže organizované MKZ se přihlásila téměř stovka účinkujících z celé republiky. Z Čáslavi dokonce přijel na semifinále autobus 19 dětí i s fanoušky. Do finále se však nakonec probojovalo 23 nejlepších.

Vítězství si v kategorii A (do 10 let) odvezla do Prahy Káťa Jechová. V kategorii B (do 14 let) zvítězila Bára Blažková z Nové Role. Kategorii C (do18 let) vyhrála Karolína Kultová ze Rtyně v Podkrnoší. Vítězové obdrželi kromě jiného i odměnu v podobě čtrnáctidenního soustředění od společnosti Talent Company a právo vystoupit na hlavním podiu v průběhu Litoměřického vinobraní.


„Byli jsme svědky řady profesionálních výkonů," shodla se hvězdná porota, v níž usedli zpěvačky Ilona Czáková, Hana Křížková, Nikol Davídková a zpěváci Ben Cristovao, Petr Bende a Petr Vondráček. I oni vystoupili s vlastní písničkou. (eva)

l1vp
Porota vlevo, kapela vpravo a uprostřed soutěžící.Tak vypadalo podium litoměřického domu kultury při finálovém večeru soutěže Little Star.

Litoměřice měly ve finále 17letou Věru Kmoníčkovou. Hlavní cenu sice nezískala, ale za skvělou show, kterou na podiu předvedla, získala Cenu sympatie.

veruvp

 

 

l6vp

l4vp

l3vp

l2vp


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu