Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

hermann

Osmdesátník Petr Hermann se do důchodu ani náhodou nechystá

Bývalý pedagog s aprobací matematika a fyzika a ředitel Základní školy Na Valech. Dlouholetý zastupitel města, jenž v letech 2002 až 2006 zastával i pozici místostarosty. Předseda Národní sítě Zdravých měst, pod jehož vedením dosáhly Litoměřice nejvyšší kategorie oceňující kvalitu veřejné správy.

Tahoun skupiny FotoporoT. Sám úspěšný fotograf, který má na kontě řadu publikací a výstav, jenž pořádá nejen pro sebe, ale i pro další kolegy na řadě míst ve městě. Několik let organizátor Swingových kaváren. Milovník turistiky a hor v zimě i v létě.

Tím vším a mnohým dalším je Mgr. Petr Hermann, kterého dnes přijal na radnici starosta Radek Löwy s místostarostou Jiřím Adámkem. Společně mu popřáli k jen těžko uvěřitelným 80. narozeninám, které v životní formě, s neutuchajícím elánem a pln dalších nápadů oslavil včera na třetí adventní neděli.

„Petře, za celé město ti za veškerou tvou práci a aktivitu moc děkujeme,“ adresovali oba zástupci litoměřické radnice společně se senátorem Ladislavem Chlupáčem slova díků jedné z nejvýraznějších litoměřických osobností, která se do důchodu ani náhodou ještě nechystá. Předsedou Národní sítě Zdravých měst (NSZM) sice již být nemůže, protože tu smí zastávat pouze politik s mandátem zastupitele. Nicméně stává se externím spolupracovníkem kanceláře NSZM pro práci s mládeží. Litoměřická veřejnost se s ním i nadále bude setkávat při společenských událostech typu vítání občánků a výročních svateb. Vídat ho pochopitelně budeme s fotoaparátem v ruce, jak fotí tajemná litoměřická zákoutí, ale i při fotografických výstavách, jež hodlá pro město i v budoucnu organizovat. Tou nejbližší má být jeho vlastní výstava, kterou chystá na leden a únor příštího roku do litoměřického Máchova divadla.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu