Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Setkání Naděje

Organizace Naděje působí v Litoměřicích už 20 let

Dvacáté výroční od založení litoměřické pobočky si v uplynulých dnech připomněla nezisková organizace Naděje. Během této doby se postupně rozrostla do sedmi měst v Ústeckém kraji a každoročně poskytne podporu více než tisícovce lidí.

Jak připomněla oblastní ředitelka Michaela Lutišanová, rozvoj organizace ve prospěch lidí v nouzi by nebyl možný bez partnerů a podporovatelů, které tento týden zástupci Naděje ocenili za dlouholetou spolupráci a předali jim děkovné medaile.

„Bez vás by to nešlo, poskytujete nám finanční, materiální a hmotnou pomoc. Můžeme se na vás spolehnout. Dnes vám za to chceme poděkovat,“ připomněla Michaela Lutišanová na přátelském setkání, kam přijali pozvání zástupci krajského úřadu a měst, kde Naděje v Ústeckém kraji působí. Ocenění dále obdrželi i další partneři organizace.

Setkání v kavárně Káva s párou, zahájil bývalý farář a politik Zdeněk Bárta svou řečí o důležitosti pomoci potřebným. Následně hosty přivítali Michaela Lutišanová a ústřední ředitel Naděje Jan Vaněček, který litoměřickou pobočku kdysi vedl.

Za město Litoměřice se slavnosti účastnila vedoucí odboru sociálních věcí Renáta Jurková. „Vážíme si služeb, které Naděje v Litoměřicích nabízí. A myslím, že máme společný zájem na tom, aby byly poskytovány občanům, kteří pomoc skutečně potřebují,“ uvedla Renáta Jurková.

Organizace Naděje v Litoměřicích zajišťuje řadu sociálních služeb. Jedná se nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Oáza či sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. Dále provozuje chráněné bydlení a sociálně terapeutickou dílnu pro handicapované a terénní program pro lidi bez domova.  

Foto: Naděje 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu