Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Obyvatelé Litoměřic mohou doplňovat zásobník projektů města

mestompObyvatelé Litoměřic se mohou stát spolutvůrci zásobníku projektů města. Zásobník představuje přehled ověřených záměrů výhledově určených k realizaci. Záměry pro období let 2016 – 2019+ byly shromážděny ve spolupráci s vedoucími odborů městského úřadu. Nyní má příležitost fyzická i právnická osoba s trvalým bydlištěm nebo sídlem v Litoměřicích navrhnout doplnění o vlastní projekt, jehož realizace dle jeho názoru městu prospěje.
Je však třeba splnit několik kritérií. „Projekt musí být realizován na veřejném prostranství nebo ve veřejně přístupné budově, realizace nesmí odporovat zákonům, územnímu plánu, strategickému plánu a dalším rozvojovým koncepcím města. Dále nesmí být komerčního charakteru,“ upozornila manažerka strategií městského úřadu Veronika Šturalová, která je zároveň správcem zásobníku projektů.

Projekt bude doručen správci, který po diskusi s vedoucími odborů předá návrh kompetentnímu pracovníkovi. Ten se následně spojí s navrhovatelem a v případě potřeby projekt doplní. Konečné slovo při rozhodování o tom, zda bude zařazen do zásobníku města, mají mít zastupitelé. „Do zásobníku projektů budou zaznamenávány investiční projekty (akce) přesahující milion korun a dále projekty neinvestičního charakteru přesahující 500 tisíc korun,“ upřesnila Veronika Šturalová.

Sběr návrhů probíhá celoročně, a to písemnou formou s využitím formuláře umístěného na webu města nebo elektronickou formou. Zásobník je k nahlédnutí na webových stránkách města v sekci strategických dokumentů.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu