Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice virtuální prohlídka

Nové virtuální prohlídky přibližují litoměřické zajímavosti

Prohlédnout si ta nejzajímavější a turisticky nejatraktivnější místa v Litoměřicích z pohodlí domova. To je možné díky novince v podobě 360° virtuální mapy, kterou město s cílem podpořit letošní turistickou sezónu zpřístupnilo na adrese: https://www.litomerice.cz/virtual/

Uvítají ji především turisté, kteří se do Litoměřic teprve chystají a rozhodují se, jaká místa ve městě navštíví. Nyní je mohou prozkoumat předem, udělat si představu o tom, co dané místo nabízí a výlet si lépe naplánovat.

V rámci virtuálních prohlídek je zatím zpřístupněna dvacítka míst. Kromě městských hradeb, Mírového, Kostelního a Kapucínského náměstí, Parku Václava Havla nebo Expozice Richard v proměnách času, tak virtuální návštěvníci mohou nahlédnout například do Muzea křišťálový dotek, Galerie marionet či do Muzea železnice Kávy s párou. Z ptačí perspektivy je možné si prohlédnout také koupaliště na Písečném ostrově nebo Jiráskovy sady. Další místa postupně budou přibývat.

„Tímto způsobem propagujeme nejen turisticky významné a zajímavé lokality či objekty nacházející se v majetku města, ale i ty, jež jsou provozované soukromými subjekty. Všem nám totiž jde o totéž. Co nejvěrohodněji přiblížit atraktivitu Litoměřic tak, aby k nám turisté chtěli zavítat,“ poukázala na smysl nové virtuální mapy vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích Eva Břeňová.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu