Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nominace Srdcařů i dobrovolníků jsou spuštěny

Nominace Srdcařů i dobrovolníků jsou spuštěny

Nominace již čtvrtého ročníku ankety Srdcař Litoměřic je spuštěna. Obyvatelé mohou nominovat podnikatele či firmy (tedy osoby a organizace s vlastním IČO) pomáhající a podporující litoměřické občany nebo neziskové organizace. 

„Rádi bychom vyzdvihli nezištné úsilí těch, kteří jsou v našem městě společensky zodpovědní a mají zájem na jeho dalším rozvoji. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ připomněl myšlenku celé iniciativy platnou i pro letošní rok starosta Ladislav Chlupáč.

Návrhy na ocenění za zajímavé a přínosné počiny mohou nominující zaslat nejpozději do 31. července 2021 prostřednictvím webového formuláře. Slavnostní večer se bude konat ve středu 24. listopadu v konferenčním sále litoměřického hradu.

„I drobná pomoc může být velmi důležitá a inspirující. Pokud Vámi navržený Srdcař nemá vlastní IČO, můžete jej nominovat na ocenění Dobrovolník Litoměřic 2021,“ informuje koordinátorka Zdravého města a MA21 Irena Vodičková a dodává, „proto, znáte-li někoho ve svém okolí, kdo by si ocenění za své nezištné aktivity v Litoměřicích zasloužil, neváhejte a zašlete nominaci. Nejen velké, ale i malé činy zasluhují naši pozornost.“ Mezi nominované nebudou zařazováni zástupci příspěvkových organizací města a zástupci subjektů zastoupených v městském zastupitelstvu.

V případě dotazů kontaktujte koordinátorku obou ocenění na e-mailu irena.vodickova@litomerice.cz nebo telefonním čísle +420 416 916 400, další informace naleznete na stránkách Zdravého města.

V minulém ročníku Srdcaře Litoměřic bylo oceněno celkem 13 nominovaných. Nejvyšší počet hlasů získali manželé Kaiserovi a Josef Pásztor z Krušovické pivnice za projekt „Kyselica pro dětské oddělení městské nemocnice“. Ti se ujali patronství po manželech Baudlerových z Nadačního fondu BigMat. Anketa Srdcař Litoměřic byla poprvé vyhlášena v roce 2018, zakládající patronkou se stala Diana Cepníková, která tvoří společně s patrony daného ročníku přípravný výbor.

Hlasování v anketě Srdcař Litoměřic bude probíhat v říjnu.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu