Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Srdcaři Litoměřic

Nominace na Srdcaře Litoměřic jsou spuštěny 

Už 7. ročník ankety Srdcař Litoměřic vyhlašuje v těchto dnech Zdravé město Litoměřice. Víte o člověku, který nezištně a na úkor svého volného času vykonává v Litoměřicích dobrovolnickou činnost s cílem potěšit, udělat radost nebo pomoci druhým? Pak neváhejte, a nominujte ho. 

„Víme, že tito lidé bývají skromní a o ocenění nestojí. Nicméně se domníváme, že slova díků nikdy nejsou nadbytečná a dokáží potěšit. Dobrovolnictví je totiž pro život každého města i obce nesmírně důležitá věc a my se touto anketou snažíme nejen poděkovat, ale i vzbudit zájem o dobrovolnickou činnost u dalších lidí a firem,“ poukázal na význam Srdcaře starosta Radek Löwy. 

„Nominovat stejně jako loni můžete až do 30. června ve čtyřech kategoriích: Podnikatel, Sociální věci a zdravotnictví, Kultura, vzdělávání a volnočasové aktivity dětí a Sport,“ informoval koordinátor ankety Petr Leník.

Učinit tak lze vyplněním formuláře na stránkách Zdravého města Litoměřice. Jména nominovaných následně budou zveřejněna, včetně popisu jejich dobrovolnické činnosti. Hlasovat lidé budou moci v průběhu měsíce září prostřednictvím Mobilního rozhlasu. 

„Pro všechny nominované uspořádá město i letos v listopadu slavnostní večer zpestřený kulturním programem s cílem poděkovat všem za činnost, která si zaslouží respekt nás všech,“ dodala vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu městského úřadu Eva Břeňová.

Význam ankety, jejímž zakládajícím patronem je Diana Cepníková, podtrhuje i grafický vizuál navržený studiem Svéráz, kterému logicky dominuje červené srdce. Kdo vystřídá patrona loňského ročníku Kateřinu Tenglerovou, která loni získala nejvyšší počet hlasů? Rozhodne opět hlas veřejnosti.

Úvodní snímek je z loňského oceňování Srdcařů Litoměřic. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu