Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nemocnice spustila nové webové stránky

nemocniceWNovými internetovými stránkami se od 17. září 2015 prezentuje Městská nemocnice v Litoměřicích. Nabízí nejen moderní design, ale především jsou uživatelsky komfortnější. „Naším cílem bylo, aby se uživatelé dostali k informacím, které potřebují, co nejrychleji, tedy přes minimum kliknutí. Proto jsme stránky strukturovali do několika základních barevně odlišených sekcí, jako je pacient, odborník, partner a informace o nemocnici,“ vysvětlil hlavní důvod pro změnu Vladimír Kestřánek, člen Správní rady a ředitel pro ekonomiku a provoz.

Naprostou novinkou nových webových stránek nemocnice je možnost online objednávání na vyšetření po vyplnění elektronického formuláře s preferovaným datem a časem vyšetření. „Uvědomujeme si, že v současné době elektronická komunikace nabývá na významu a my chceme držet krok s dobou i v této oblasti. Zatím umožňujeme objednání do vybraných ambulancí, ale další budeme postupně přidávat. Doufáme, že se nový systém osvědčí a že si brzy najde své příznivce,“ vyjádřil naději další ze členů Správní rady nemocnice a ředitel pro zdravotní péči Leoš Vysoudil.

Samozřejmostí nových webových stránek nemocnice jsou aktuality o dění v nemocnici, rady pacientům, rychlý kontakt na pohotovost, přehled vzdělávacích akcí a volných pracovních míst, kontaktní formulář a oficiální profil nemocnice na sociálních sítích. „Doufáme, že návštěvníci našich stránek jejich změnu ocení a že vždy najdou to, co potřebují. Kdybychom však jejich představy novými informacemi plně neuspokojovali, mohou nás kdykoli se svými náměty prostřednictvím nových webových stránek kontaktovat. Rovněž my budeme, návštěvníky často hledaná témata vyhodnocovat, případně průběžně doplňovat informace tak, aby byly komplexní,“ uzavřel Radek Lončák, předseda Správní rady nemocnice. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Pá: 9-17 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2023 Město Litoměřice
Mobilní menu