Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nejaktivnější senioři získali ocenění

setkanimpSenioři se skvěle bavili u písniček oblíbené pěvecké dvojice Evy a Vaška. Jejich vystoupení bylo součástí již osmnáctého setkání „Přijďte mezi nás“, které se uskutečnilo ve středu 13. června v Kulturním a konferenčním centru Litoměřice. V rámci akce byla slavnostně zakončena kampaň Místa přátelská seniorům v Litoměřicích. Nejaktivnější účastníky ocenil starosta Ladislav Chlupáč, který zároveň poctil přítomné svým zpěvem s bandem Rosti Pechouška, společně s místostarostou Pavlem Grundem a dalšími zástupci radnice.

„Letošní ročník kampaně se těšil nejvyšší účasti od dob založení. Návštěvnost vzrostla o 25 % oproti minulému roku. Soutěžní kartičku si na informačním centru vyzvedlo 160 seniorů. Tak velký zájem nás velice potěšil,“ zhodnotil kampaň místostarosta Pavel Grund.

Kampaň začala 28. března setkáním s litoměřickým biskupem v jeho rezidenci na Dómském náměstí, které se účastnilo 95 zájemců, a skončila 31. května sportovním trojbojem v Domově U Trati. Celkem si účastníci užili 16 různých akcí, od odpočinkových, přes poznávací až po sportovní. Ocenění, v podobě knížek o Litoměřicích s věnováním a balíčků kosmetických potřeb, včera převzalo třiaosmdesát zástupců naší nejstarší generace, kteří se zapojili do více než poloviny připravených aktivit.

„Kampaně jsem se loni účastnila poprvé a zaujala mne. Letos se mi nejvíce líbila jóga, která mě inspirovala k dalšímu cvičení,“ uvedla Jaromíra Ludvíková, jedna z oceněných seniorek.

Setkání seniorů pořádá Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Litoměřice. Další je plánováno na prosinec.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu