Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Na výstavišti začne tradiční Tržnice Zahrady Čech

trznicempJiž ve středu 8. dubna začne v Litoměřicích první jarní prodejní akce Tržnice Zahrady Čech. Otevřeno bude každý den od 9 do 17 hodin. První výstavní a prodejní akce v letošním roce, zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody, skončí v neděli 12. dubna.

S ohledem na uzavírku Tyršova mostu upozorňujeme, že jediná možnost, jak se dostat do města, je přejezd nového mostu Generála Chábery. Pro návštěvníky je opět připraveno parkování v prostoru areálu bývalých Jiříkových kasáren, která se nacházejí v bezprostřední blízkosti výstaviště. Kapacita parkoviště je zhruba tisíc aut. Parkování je možné i v ulici Karla IV., zde je však počet parkovacích míst omezen.

Tržnice opět nabídne tradičně vyhledávaný sortiment, jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, domácí potřeby, hnojiva, postřiky, potraviny, přírodní léčiva a řadu dalšího nebude ani letos na výstavě chybět.

Pro letošní ročník jsme se snažili sjednotit nabízený sortiment v jednotlivých pavilonech. V hlavní části výstaviště budou jednotlivé pavilonu rozděleny do sekce: rostlinného materiálu, řemeslného pavilonu, pavilonu časopisu Zahrádkář či potravinového pavilonu. Pavilon A bude letos specifický tím, že tam návštěvníci najdou informační stánek Zahrady Čech, prezenční expozici Centra cestovního ruchu Litoměřice či Destinační agenturu České středohoří, která bude prezentovat celý Ústecký kraj. V dalších pavilonech pak naleznete vše, co se týká domu a zahrady nebo doplňkového prodeje.
I na letošní Tržnici Zahrady Čech naleznou návštěvníci nové vystavovatele, hlavně z oboru zahradní techniky. Dále pak rozšiřujeme loňské úspěšně zavedené novinky, a to řemeslný pavilon a chovatelský pavilon. Právě kvůli úspěchu jsme se rozhodli rozšířit funkčnost a nabídku těchto pavilonu. Pavilon T, který se nachází vedle estrády, bude letos plný drobného zvířectva. Při loňském ročníku měli pouze půlku pavilonu, letos bude jejich expozice rozsáhlejší, tudíž zaberou celý pavilon. I u řemesel jsme se snažili vybrat ty, které se návštěvníkům budou zajisté líbit – ruční práce ve všech možných oborech.

Časopis Zahrádkář, pravidelný účastník prodejní výstavy Tržnice Zahrady Čech a jeden z velkých mediálních partnerů výstaviště, letošní expozici v pavilonu G zaměří na inspiraci z proutí. Jako každý rok i letos pro své čtenáře připravuje zajímavou soutěž a soutěžní exponáty budou zakomponovány do jejich výstavní expozice. Tržnice Zahrady Čech proběhne bez kulturního doprovodného programu.

                                                                                                                                            Michaela Mokrá, vedoucí obchodu ZČ


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu