Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice vinobraní

Na vinobraní vystoupí Adam Mišík nebo Děda Mládek Illegal Band

Vinobraní je symbolem podzimního kulturního dění, na kterém celé léto Městská kulturní zařízení v Litoměřicích intenzivně pracují. Na jednodenních slavnostech vína čeká návštěvníky bohatý kulturní program, hudební vystoupení různých žánrů, degustace vín, burčáku a dalších pochutin. Vinobraní se bude konat v sobotu 17. září od 10 hodin do půlnoci.

Návštěvníci mohou se sklenkou vína putovat po místech jako je Mírové náměstí, nádvoří Divadla Karla Hynka Máchy, Kino Máj, nádvoří Hradu Litoměřice, tržnice Felixe Holzmanna, Dominikánské náměstí nebo Klub Baronka.

Podobně jako v minulém roce bude program rozšířen na více scén po místech v okolí centra. Některé scény jsou pod patronací přímo Městských kulturních zařízení v Litoměřicích, na některých spolupracují s ostatními organizátory. Program v parku Václava Havla letos neproběhne z důvodu plánované rekonstrukce parku.

Chybět nebude ani soutěž o nejlepší burčák. Všechny scény poctí svou návštěvou a přijde pozdravit Král se svojí družinou. Tradiční historická scéna bude mít své místo na Mírovém náměstí. Na hlavní scéně Mírového náměstí se představí cimbálová muzika Vltava, kapela Voice, vystoupí Adam Mišík, kapela Hodiny, Pepa Vojtek & Inflagranti nebo Děda Mládek Illegal Band.

Dětem se bude líbit na divadelním nádvoří. Oblíbené Sváťovo dividlo, Bobíkova show nebo zábavné soutěže s Bezvaparťačkou Kačkou a Bezva Parťákem zabaví nejen malé, ale i velké návštěvníky.

Na nádvoří hradu si rozhodně nenechte ujít vystoupení žáků ZUŠ Litoměřice, Ádu Škardu Band nebo cimbálovku Vltava.

Svůj program si pro návštěvníky připravilo i Kino Máj, kde se během celého dne moderace ujme Zdeněk Lukesle. Zahraje skupina Sortiment, Michal David revival a Voice.

Za kulturním programem láká i Dominikánské náměstí, tržnice Felixe Holzmanna a Baronka. Více informací najdete na webových stránkách Městských kulturních zařízení v Litoměřicích

Autor: Daniela Kekrtová, MKZ Litoměřice


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu