Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Na úřadu můžete nově platit i kartou

terminalmpMěstský úřad v Litoměřicích dále rozšiřuje služby pro obyvatele. Do zkušebního provozu byly na vybraných odborech uvedeny platební terminály, které umožňují bezhotovostní styk. „Fungují na odboru dopravy a silničního hospodářství v Topolčianské ulici, v pokladnách obou budov úřadu v Pekařské ulici i na Mírovém náměstí a samozřejmě také na oddělení občanských průkazů a pasů a při platbě správních poplatků,“ vyjmenoval konkrétní místa, kde již byl platební terminál uveden do provozu, tajemník úřadu Milan Čigáš.

Litoměřický městský úřad tak reagoval na jeden z podnětů došlých od obyvatel města. Společně se zavedením úspěšné webové sekce „Potřebuji si vyřídit,“ která poskytuje přesný návod jak postupovat při řešení konkrétních životních situací, a minulý měsíc zahájeného základního právního poradenství pro občany města jde o další službu veřejnosti. „Dále chceme poskytnout lidem užitečné informace a poradenství v případě, že se rozhodují přejít na jiné zdroje vytápění. V případě zájmu jim poradí energetický manažer města,“ informoval tajemník o další chystané novince, jejíž zavedení chystá na konec letních prázdnin.

Text pod foto: Jak platební terminál funguje, si tajemník městského úřadu Milan Čigáš vyzkoušel v přítomnosti vedoucí živnostenského úřadu Marcely Škrancové.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu