Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Videosoutěž

Mladí ve videosoutěži ukázali, jak vidí Litoměřice

Jak vidí mladí lidé Litoměřice? Na co by přilákali návštěvníky z jiných regionů? Jakým způsobem by turistům město představili? Město Litoměřice vyzvalo na začátku letošního roku mladé do 26 let, aby se zapojili do soutěže o nejlepší propagační video.

Do konce května se sešla přibližně desítka videí, nejvíce od studentů z Vyšší odborné školy, Obchodní akademie a Střední odborné školy Ekonom v Litoměřicích, kterým za hojnou účast patří velké poděkování.

Zadání soutěže se však nejvíce přiblížil tvůrčí tým ve složení Ondřej Pergler, Tomáš David a Matěj Mazáč, který svýma očima ukázal největší atraktivity města i s využitím moderních technologií. Studenti Ekonomu se v týmech zaměřili na prezentaci vždy jednoho konkrétního místa v Litoměřicích. Poutavým způsobem představili například Jiráskovy sady, hrad nebo hudební klub Luna.

„S ohledem na zadané podmínky soutěže jsme se rozhodli neudělit první dvě místa. Ocenění si ale zasloužila zmíněná trojice mladíků, která získala sadu propagačních materiálů laděných do grafického vizuálu města, například trička a kšiltovky,“ uvedla vedoucí Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích Eva Břeňová a doplnila, že studenti Ekonomu, kteří se do soutěže zapojili, obdrželi za účast knihy Dějiny města Litoměřice.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu