Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Místostarosta popřál úspěšným karatistům štěstí na „republice“

karatedompMladí litoměřičtí karatisté z Karatedó Steklý jsou velkou nadějí. Jejich úspěchy na mistrovstvích světa v Itálii a Irsku byly jedním z důvodů pro přijetí na radnici města. Místostarosta Pavel Grund jim poděkoval za skvělou reprezentaci a zároveň popřál hodně úspěchů na mistrovství republiky, které se uskuteční již tento víkend. „Tito mladí karatisté dělají dobrou vizitku našemu regionu, a to nejen svými úspěchy v bojovém umění. Vynikají totiž i v jiných oblastech,“ upozornil místostarosta Pavel Grund.

„Soutěží se účastníme rádi a dobré výsledky nás samozřejmě těší. Nejsou však naším hlavním cílem, bereme je spíše jako cestu ke sbírání nových zkušeností. Naše členy vedeme kromě férového bojového umění také k jiným dovednostem. Zajímá nás jejich prospěch ve škole, komunikujeme a vytváříme vztahy s jejich rodinami,“ potvrdil Robert Vitmajer, trenér 3. třídy, mezinárodní instruktor JKA WF licence D, mezinárodní rozhodčí JKA WF licence D, rozhodčí CZ E a instruktor JKA ČRa.

Vedle něj před místostarostou usedli, aby o svých budoucích plánech pohovořili, Kateřina Brucknerová, Jakub Ulbrich, Adéla Jirásková a Ricardo Leon Martinez. Tito mladí lidé oplývali a skromností i přesto, že se dokázali probojovat až na mistrovství světa, kde se v několika případech umístili v první desítce. Na nadcházejícím mistrovství republiky mají velké šance vybojovat si stupně vítězů.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu