Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Nouzový stav

Městský úřad omezuje úřední hodiny pro veřejnost

Kvůli nařízení ministerstev v rámci protiepidemiologických opatření v nouzovém stavu dojde od pondělí 12. října ke změně úředních hodin na litoměřické radnici. Následujících 14 dnů bude úřad pro veřejnost otevřen pouze v pondělí od 8 do 13 hodin a ve středu od 12 do 17 hodin.

V ostatních dnech bude pro veřejnost uzavřen. Lidé si však budou moci sjednat s úředníky schůzku.

„Všechna nařízení jednotlivých ministerstev nám doporučují přijímat a realizovat opatření vedoucí ke snížení nebezpečí šíření viru COVID-19. Současně máme na paměti i vás, občany města Litoměřice a správního obvodu ORP Litoměřice. Postupně upravujeme svou činnost tak, abyste mohli využít služeb městského úřadu k zajištění vašich úředních záležitostí a zároveň jsme společně snížili riziko přenosu tohoto závažného virového onemocnění,“ vysvětlil tajemník úřadu Milan Čigáš. „Bez vaší pomoci a spolupráce však jen těžko zvládneme dostát všem těmto požadavkům,“ dodal.

Radnice občanům doporučuje se dopředu objednat telefonicky (neplatí pro přepážková pracoviště registrů řidičů a silničních vozidel, občanských průkazů a cestovních dokladů, na která se lze objednat on-line), e-mailem nebo prostřednictvím aplikace „Potřebuji si vyřídit“ https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit (objednávkový on-line systém), aby nedocházelo ke zbytečným rizikovým situacím, nedorozuměním a k větší koncentraci lidí v čekacích prostorech úřadu.

Městský úřad dále doporučuje občanům, aby preferovali jiné formy komunikace s úřadem, především telefonickou, elektronickou (prostřednictvím datových schránek) či e-mailovou. Vstup do budov bude umožněn pouze s rouškou nebo jiným zakrytím úst a nosu. U vstupů bude k dispozici dezinfekce na ruce.

Detašované pracoviště Czech POINT v Nemocnici Litoměřice, a.s. je i pro veřejnost uzavřeno, a to vzhledem k omezení návštěv a přijatým epidemiologickým opatřením.

Detašované pracoviště – Matrika Městského úřadu Litoměřice (v nemocnici) funguje na základě telefonické komunikace mezi úřadem a nemocnicí.

Do budovy Městské policie Litoměřice budou občané vpuštěni jednotlivě a pouze se zakrytím úst a nosu rouškou či jiným vhodným způsobem. U vstupu je rovněž k dispozici dezinfekce na ruce. Veškerý kontakt bude zajištěn přes bezpečnostní sklo. V dalších případech lze policisty kontaktovat telefonicky (číslo 156) nebo e-mailem. (informace najdete na https://policie.litomerice.cz)

„Všem občanům města Litoměřice a občanům našeho správního obvodu ORP Litoměřice děkuji za trpělivost a vzájemnou ohleduplnost,“ doplnil tajemník Milan Čigáš.

Všechny potřebné kontakty naleznete na stránce https://www.litomerice.cz/telefony nebo právě v aplikaci životní situace Potřebuji si vyřídit (https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit).

Doporučujeme vám sledovat stránky města Litoměřice (https://www.litomerice.cz/), stránku věnující se současné epidemiologické situaci https://www.litomerice.cz/koronavirus a dále sledovat FB profil města https://www.facebook.com/Litomerice.

Městský úřad dále doporučuje občanům zaregistrovat se na Mobilním rozhlase (https://litomerice.mobilnirozhlas.cz) pro získávání aktuálních informací včetně krizových SMS zpráv. Služba je poskytována občanům zdarma.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu