Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Městská sportovní zařízení

Městská sportovní zařízení povede Eduard Šíf

Novým ředitelem Městských sportovních zařízení (MSZ) Litoměřice se od 1. července stane dosavadní výkonný ředitel TJ Slavoj Litoměřice Ing. Eduard Šíf. Jeho jmenování do funkce potvrdila ve středu na základě výsledku výběrového řízení rada města.

„Velmi ráda bych touto cestou poděkovala odcházejícímu řediteli panu Jaromíru Tvrzníkovi za jeho dlouholetou obětavou práci pro občany města Litoměřice a za rozvoj sportu a sportovní infrastruktury,“ sdělila místostarostka Alena Rožcová.

Do výběrového řízení se přihlásilo šest uchazečů, do druhého kola jich postoupilo pět. Každý předložil trochu odlišnou verzi své vize budoucího směřování MSZ.

„Pan Šíf se dlouhodobě pohybuje ve sportovním prostředí, má dlouholeté zkušenosti s řízením sportovní organizace a zkušenosti v oblasti získávání dotací do sportu. Jeho koncepci rozvoje MSZ vyhodnotila devítičlenná komise jako nejlepší, v hodnotící tabulce získal nejvyšší počet bodů. Očekáváme od něj, že svou vizí zajistí rozvoj a rozšíření potenciálu této příspěvkové organizace města,“ dodala Alena Rožcová.

Nový ředitel má být aktivní v přípravě investic a vyhledávání dotačních titulů na rekonstrukce či výstavbu nových sportovišť, maximálně má podporovat mládežnický sport, ještě více otevřít sportoviště veřejnosti, podporovat modernizaci stávajících sportovišť, zlepšit možnosti jejich využívání, a navýšit tak počet návštěvníků (hlavně mládeže a dětí). Náplní jeho práce bude také zvýšení pestrosti nabídky sportovišť, nabízení nových aktivit a kombinování projektů občanské vybavenosti dle pravidel územního rozvoje. Jedním z cílů je pak vytvoření chybějícího rezervačního on-line systému pro všechna sportoviště na území města a dodržení souladu s cíli Strategického plánu rozvoje města Litoměřice, konkrétně se zlepšením podmínek pro sport a volnočasové aktivity.

Předmětem činnosti MSZ je provozování a správa sportovních zařízení a poskytování služeb v nich. MSZ spravuje Kalich Arenu, fotbalový stadion, krytý plavecký bazén, městské koupaliště, sportovní halu v kasárnách Pod Radobýlem a halu pro bojové sporty v areálu bývalých kasáren Jiřího z Poděbrad. Organizace byla městem zřízena v roce 2001.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu