Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

logo Městských kulturních zařízení Litoměřice

Městská kulturní zařízení některé pořady přesunula, jiné zrušila

Městská kulturní zařízení v Litoměřicích (MKZ) přesouvají s ohledem na vládní nařízení týkající se epidemie koronaviru termíny jednotlivých představení a kulturních akcí. Některé z nich se však přesunout nepodařilo, a byly zrušeny. Zajímavý program je plánovaný na druhou polovinu letošního roku. Zda se uskuteční, si nikdo netroufá odhadnout.

Ples jara a přátel vína, Dětský bál nebo Travesti show byly s ohledem na stávající epidemiologickou situaci již zrušeny. Koncert Věry Martinové se podařilo přesunout na 7. září, dubnový termín one man show Caveman je přeložen na 21. října. Na náhradní datum čeká koncert Davida Deyla, který chtěl zazpívat publiku 27. dubna, či představení Prolomit vlny, jež mělo být odehráno 29. března.

Otazník stále visí nad pořádáním přeložených tanečních kurzů. „Obáváme se, že se nám nepodaří realizovat loni na podzim zahájené, ale nedokončené taneční kurzy, které jsme museli přesunout na jaro letošního roku. Těm, kteří mají zaplaceno a budou chtít pokračovat na podzim tohoto roku, kdy plánujeme kurzy nové, zůstává kurzovné v platnosti. Pokud o pokračování nebude ze strany tanečníků zájem, kurzovné vrátíme,“ uvedla Eva Husáková, pověřená zástupkyně ředitele Městských kulturních zařízení Litoměřice.

Velký letní koncert, představení La Putyka, Vinobraní, Litoměřické varhanní léto, aukce pro hospic, koncerty Olympicu, Jakuba Smolíka, Pokáče, Lenky Filipové, dále Vánoční ples, koncert Základní umělecké školy a další patří do přehledu plánovaných akcí, které by MKZ ráda v průběhu letošního roku uspořádala.

Recepce MKZ je prozatím do 21. března s ohledem na nouzový stav uzavřena. Po jejím otevření můžete pro více informací volat na tel. 416 732 805 či 776 338 515. Více informací na https://www.mkz-ltm.cz/ nebo FB stránce „Kulturní a konferenční centrum Litoměřice“.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu