Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Vstupenky na Bezva Fest

Město zakoupilo dětem z dětského domova a Klokánku vstupenky na Bezva Fest

Děti z Dětského domova v Litoměřicích se mohou i v letošním roce těšit na nadcházející rodinný festival Bezva Fest. Vstupenky pro celé osazenstvo domova a jejich doprovod předali darem v pondělí odpoledne přímo v zařízení místostarostka Litoměřic Alena Rožcová spolu s vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích Renátou Jurkovou. Děti je na oplátku provedly domovem a ukázaly jim své pokoje i společné zázemí.

„Přeji vám, abyste si všichni festival užili a odnesli si z něj pěkné zážitky. Zároveň bych vám chtěla popřát také krásně prožité letní prázdniny,“ řekla dětem Alena Rožcová.

Město Litoměřice volné lístky na Bezva Fest věnovalo dětem z litoměřického dětského domova už podruhé. „Chtěli bychom vám velmi poděkovat za vaši podporu. Nákup vstupenek pro všechny naše děti by byl nad naše možnosti,“ zmínila ředitelka domova Radka Badinková.

Ve stejný den zavítaly zástupkyně města také do litoměřického Klokánku, kam dětem a tetám, které je na festival doprovodí, rovněž přinesly volné vstupenky na Bezva Fest.

Zábavný rodinný festival Bezva Fest se uskuteční v sobotu 24. června na Střeleckém ostrově. Pro návštěvníky je připravený bohatý program, který zahrne mimo jiné několik bezva zón, třicet atrakcí, nejdelší nafukovací překážkovou dráhu v ČR, youtuberskou stage a mnohem více. Hlavními hvězdami jsou Ben Cristovao, Lollipopz nebo Smejko a Tanculienka.

Letošní novinkou je Bezva Fest Tour po pěti českých městech. Organizátoři z litoměřické společnosti Bezva parta pořádají stejný model festivalu vůbec poprvé také v Hradci Králové, Ostravě, Plzni a Slavkově u Brna.

„Letošní festival bude opět stát za to. Věříme, že se povede minimálně stejně tak jako loňský ročník, na který dorazilo přes 8,5 tisíce. návštěvníků,“ pozvala pořadatelka Bezva Festu Adéla Marková.  Více informací a podrobný program naleznete na www.bezvafest.cz


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu