Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Diplom ocenění

Město Litoměřice získalo ocenění za Portál občana

Město Litoměřice získalo ocenění Egovernment The Best 2023 v tradiční soutěžní sbírce nejzajímavějších projektů elektronizace veřejné správy v ČR, kterou každoročně, už 18 let, vyhlašuje Magazín Egovernment. Cílem je prezentace projektů, jež jsou v rámci státní a veřejné správy v daném roce realizovány a mohou být inspirací i pro ostatní.

Diplom za třetí místo v kategorii městských projektů si na slavnostním večeru konaném v pondělí v Obecním domě v Praze převzala vedoucí Odboru Informačních a komunikačních technologií Městského úřadu v Litoměřicích Leona Slabochová a místostarosta Litoměřic Petr Panaš.

Odborná porota ocenění městu Litoměřice udělila konkrétně za letos spuštěný Portál občana, jehož prostřednictvím mohou občané rychleji a z pohodlí domova komunikovat s úřadem při řešení svých záležitostí. 

„Do Portálu občana jsme integrovali celou řadu služeb úřadu. Uživatelé tak mimo jiné získají přehled o svých závazcích z místních poplatků a možnost jejich rychlé platby. Dále jim umožní elektronické podání prostřednictvím předvyplněných formulářů a sledování stavu vyřízení nebo napojení na celostátní Portál občana, kde má město Litoměřice i svou takzvanou „dlaždici,“ popsala Leona Slabochová některé z funkcí portálu.

Projekt zároveň naplnil ambice posunout digitalizaci města Litoměřice a pořídit nástroj, který lze i v budoucnu rozšiřovat o další možnosti a služby pro občany Litoměřice. Město tímto projektem, který pro něj realizovala společnost Datron, rozšiřuje svoje úřední hodiny a nabízí nepřetržitý online přístup k vybraným službám úřadu.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu