Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Město Litoměřice ocení „Srdcaře“ i nejkrásnější provozovny

srdcempMěsto Litoměřice zanedlouho poděkuje svým „Srdcařům“. Nominovaní podnikatelé převezmou ocenění za jejich nezištné aktivity a úsilí vyvinuté ve prospěch města a jeho obyvatel. Slavnostní vyhlášení druhého ročníku akce se uskuteční ve středu 13. listopadu od 19 hodin v konferenčním sálu hradu za účasti zakládající patronky Diany Cepníkové a patronky letošního ročníku Jany Plíhalové.

„Během večera věnovaného litoměřickým podnikatelům se představí neziskové organizace a bude prostor i na sdílení zkušeností a popovídání,“ uvedla Irena Vodičková, koordinátorka akce a Zdravého města Litoměřice. Ve druhé části večera předají zástupci komise marketingu a cestovního ruchu, pracující jako poradní orgán rady města, ocenění „Krásná provozovna 2019“. Originální skleněnou plastiku získají tři podnikatelé, jejichž obchod je svým designem a zvolenou reklamou příkladem toho, jak by prezentace v Litoměřicích měla vypadat.

O „Srdcařích“ rozhodovali obyvatelé města. Od května do září nominovali podnikatele za jejich nezištné počiny a pomoc druhým lidem či organizacím. Do konce října pak probíhalo hlasování prostřednictvím ankety ve službě Mobilní rozhlas. Nejestetičtěji působící provozovny vybírali členové komise marketingu a cestovního ruchu.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu