Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Město Litoměřice hledá „Srdcaře Litoměřic“, pomozte ho najít

srdcarmpZnáte podnikatele, kteří přispívají k rozvoji města? Kteří podporují obyvatele a neziskové organizace? Neváhejte a nominujte je k ocenění „Srdcař Litoměřic“.

„Rádi bychom vyzdvihli nezištné úsilí těch, kteří v místě, kde žijí, přijímají společenskou zodpovědnost za své okolí a mají zájem na jeho dalším rozvoji. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ uvedl starosta Ladislav Chlupáč.

Nominovat „srdcaře“ a podělit se s veřejností o jejich příběhy, může kdokoliv od 16. května do konce 30. června prostřednictvím formuláře. Naleznete ho na webových stránkách města v sekci Podnikatel. Zaslané návrhy budou po zpracování představeny veřejnosti. Občané následně mohou od půlky srpna do konce září hlasovat a vybrat nejzajímavější či nejpřínosnější počiny, které získají ocenění. I malé příběhy mohou být velmi důležité a inspirující, proto neváhejte a podělte se o ně.

Tato iniciativa vznikla na základě podnětu Diany Cepníkové z jazykové školy Reston při tradičním setkání podnikatelů s tajemníkem úřadu.

Logo „Srdcař Litoměřic“ pochází z dílny občanů, kteří se zapojili do výzvy města k jeho zpracování. Veřejnost vybírala z 12 návrhů. Do hlasování na Facebookovém profilu „Město Litoměřice“ se zapojilo 166 lidí. Nejvíce hlasů získal návrh loga od Jana Jaroše.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu