Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

opravy ulic

Město letos chystá opravy dalších ulic

Také v letošním roce chystá město opravy komunikací v několika lokalitách. Na řadu tentokrát přijdou ulice Samo Tomáška, Šafaříkova, Dobrovského, Eliášova, Trnková, parkoviště vedle soudu a další část ulice Stránského.

„V jakém pořadí opravy proběhnou, zatím přesně nevíme. Rádi bychom však začali hned, jakmile to počasí umožní. Nejlépe tedy již od prvního dubna. My jsme připraveni, ovšem termíny a pořadí ovlivní stavební připravenost správců sítí, tedy Severočeské vodárenské společnosti a společnosti GasNet,“ sdělil Václav Blecha, investiční technik odboru územního rozvoje městského úřadu. V plánu oprav na další rok (2025) jsou ulice Alfonse Muchy, Revoluční a Nezvalova.

Rozsáhlejší rekonstrukce (nejen komunikací) letos čekají i další ulice. Do poloviny roku by měla být dokončena realizace vodovodu, kanalizace, osvětlení, chodníků a komunikace v ulici Karolíny Světlé, během roku bude zahájena výstavba kanalizace a vozovky v ulici Zelená, třetí etapou bude pokračovat rekonstrukce ulice Marie Pomocné, tentokrát v úseku od autobusového nádraží k Penny marketu.

„Průběh oprav plánujeme tak, aby zůstal pro vozidla zachován vjezd na parkoviště marketu,“ dodal Ladislav Pošík, investiční technik odboru územního rozvoje MěÚ. V roce 2025 pak bude zahájena výstavba páteřní komunikace v ulici Bójská.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu