Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřice náměstí

Město i letos investuje do škol a mateřinek  

Také v letošním roce připravuje město Litoměřice investice do budov školských zařízení. Opravy se budou týkat jak základních, tak i mateřských škol.

Na nové sociální zázemí a keramickou dílnu se mohou těšit školáci v druhé budově Základní školy Na Valech v Masarykově ulici. Rekonstrukce toalet tam bude probíhat v období letních prázdnin tak, aby nebyla narušena výuka žáků první a přípravné třídy, které se v objektu mimo jiné nacházejí. A právě díky rekonstrukci sociálního zařízení, jež je pro potřeby školy zbytečně naddimenzované, dojde díky jejich zmenšení k vybudování nové dílny s keramickou pecí. Celkové náklady na tento projekt jsou 2,7 milionu korun.

Změna čeká i venkovní hřiště u Základní školy Boženy Němcové, které je hojně využíváno i litoměřickou veřejností. „Obnova se dotkne například dětského domečku nebo skluzavky. Práce by měly být hotové během letošního roku,“ uvedla vedoucí Odboru školství, kultury, sportu a památkové péče Městského úřadu v Litoměřicích Klára Moščicová.

V rámci mateřských škol jsou naplánované práce na rekonstrukci sociálního zařízení v MŠ Eliášova za 150 tisíc korun. Dále se počítá s výměnou elektrorozvodů za 400 tisíc korun v MŠ Stránského či s opravami oplocení areálů v MŠ Baarova a MŠ Alšova za celkem 400 tisíc korun.  


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu