Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

hriste

Mateřské školy ladí detaily, na děti se těší v novém

Mateřské školy (MŠ) v Litoměřicích jsou po prázdninách perfektně přichystané na nový školní rok. Vedení se zaměřilo na větší rekonstrukce i drobnější opravy jednotlivých zařízení, které byly potřebné a probíhaly ve spolupráci se specializovanými firmami i zaměstnanci. Děti se mohou těšit na zvelebené interiéry i exteriéry jednotlivých MŠ.

Ve spolupráci s městem Litoměřice proběhla rozsáhlá rekonstrukce v MŠ Kamarád (ulice Stránského), kde byly vyměněny rozvody vody a elektroinstalace nebo výměna povrchů na hřištích v MŠ Sedmikráska (ulice Ladova), MŠ Delfínek (ulice Baarova) a MŠ Paletka (Eliášova). V MŠ Lipová (ulice Mládežnická) je nová podlaha ve vstupní hale, podlahové krytiny se mění také v MŠ Pohádka (Plešivecká ulice). „Zde budou práce probíhat ještě první zářijový týden, do 7. září by mělo být i tady vše dokončeno. Stavební práce se lehce pozdržely v závislosti na koronakrizi a dodávkách materiálu,“ upřesnila současnou situaci Monika Mejtová, ředitelka příspěvkové organizace města Mateřské školy Litoměřice.

MŠ Paletka (Eliášova ulice), MŠ Delfínek (Baarova ulice) a MŠ Pohádka (Plešivecká ulice) si žádaly s ohledem na bezpečnost dětí výměnu dopadových ploch pod prolézačkami na zahradách. V jednotlivých zařízeních pak probíhaly drobné i větší opravy, nátěry plotů, malování tříd, výměna nábytku, úklid atp. „Jsme rádi, že jsme všechny naplánované práce stihli a můžeme děti přivítat v novém kabátě. Školní rok bude probíhat ve standardním režimu, na děti už se moc těšíme. Co se týče akcí, budeme je s ohledem na koronakrizi pořádat v rámci jednotlivých tříd, abychom se vyhnuli míšení skupin či většímu počtu osob,“ dodala za celý kolektiv ředitelka Mejtová.

Během letních prázdnin fungovaly mateřské školy (MŠ) v Litoměřicích v omezeném režimu. Z celkového počtu jedenácti školek byly pro děti otevřené v červenci dvě a v srpnu pak tři MŠ.

Fotogalerie z MŠ Kamarád (ulice Stránského) - výměna elektroinstalace, rozvodů vody, malování, výměna podlahových krytin, dopadové plochy na hřišti, úprava hřiště

 

 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po,St,Pá: 9-17 hod.
Út,Čt: 9-16 hod.
So: 9-12 hod.
Ne: zavřeno

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu