Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Vystoupení dětí

Mateřská škola Litoměřice oslavila výročí společným vystoupením dětí

V indiány, berušky, námořníky nebo různé pohádkové postavy se v úterý odpoledne proměnily děti z litoměřických mateřských školek. Společným vystoupením oslavily už 20. výročí založení příspěvkové organizace Mateřská škola Litoměřice.

Ve dvouhodinovém pásmu se v Kulturním centru divákům z řad rodičů a prarodičů nejprve představila MŠ Lipová se zhudebněnou verzí pohádky O Červené karkulce. Rozcvičku v retro stylu nacvičily děti z MŠ Mašinka. Taneční kreace s doprovodem vtipných dětských písniček předvedla MŠ Beruška. Scénku na známou říkanku Polámal se mraveneček natrénovaly děti z MŠ Kytička. Děti z MŠ Větrník se před diváky objevily s písničkou a v podobě známých pohádkových postav. Tajemné indiány představovaly děti ze MŠ Sedmikráska a cvičení broučků a berušek ukázaly děti z MŠ Delfínek. Vystoupení na písně z muzikálu Pomáda v podání MŠ Sluníčko pak roztančilo i některé diváky. Aplaus sklidily také děti z MŠ Paletka s pohádkou O veliké řepě. Námořnické cvičení s kruhy si připravila MŠ Pohádka. Závěrečné vystoupení s prázdninovou plážovou tématikou patřilo MŠ Kamarád. 

Postupně se tak vystřídalo všech jedenáct školek, jež subjekt dohromady sdružuje. Kromě oslav kulatého výročí se v mateřinkách připravují také na nadcházející zápisy. Ty se uskuteční ve dnech 2. až 4. května od 7,30 do 16,30 hodin, dále pak 5. května od 7,30 do 12 hodin na ředitelství Mateřské školy Litoměřice v Masarykově ulici.

Jak upozornila Monika Mejtová, ředitelka MŠ Litoměřice, zápis nebude vypisován pro MŠ Beruška v Revoluční ulici. „I nadále platí, že k zápisům mohou přijít také rodiče s dětmi, které k 1. září letošního roku dovrší dvou let. Děti však musí splňovat daná kritéria a rodičům nevzniká na umístnění právní nárok,“ připomněla Monika Mejtová s tím, že dvě třídy s kapacitou pro 40 dětí pro dětí od dvou do tří let se nacházejí v MŠ Delfínek v Baarově ulici. 


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu