Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

losovani

Máte poslední šanci vyhrát – iniciativa „Pomoz a vyhraj“

Již pouze do 28. září můžete na Městský úřad v Litoměřicích doručovat v obálkách s nápisem „Pomoz a vyhraj“ účtenky za služby či zboží pořízené od místních podnikatelů. Poté se uskuteční čtvrté, závěrečné slosování.

Účastníci soutěže nosí na úřad účtenky z místních provozoven s možností výhry dvojnásobku částky na dokladu v maximální výši výhry 5000 korun. Za účasti zástupců města proběhla tři slosování (7.,14. a 21. září). V každém z nich bylo vylosováno pět výherců.

Doklady s nákupem musejí být z provozoven, jako jsou kavárny, vinotéky, cukrárny, minipivovary, pohostinství, ideální je také využít služby – kadeřnictví, holičství, masérství, opravny, manikúra, pedikúra, poskytování tělovýchovných služeb apod. Možností je také využít účtenky z prodeje zboží, kromě potravin, drogerie, léků. Soutěžní aktivita byla vyhlášená v červnu vedením města na podporu lokálním živnostníkům, kteří museli v době nouzového stavu uzavřít či omezit svou živnost.

Chcete-li být i vy ještě zařazeni do slosování, minimální výše nákupu musí být tisíc korun na maximálně dvou odevzdaných dokladech, které nemusejí pocházet z jedné provozovny. Údaje, které jsou uvedeny na dokladu, musí být čitelné. „Doklady o nákupu (včetně jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonu) vložte do obálky nadepsané „Pomoz a vyhraj“. Odevzdejte ji na podatelně městského úřadu nebo vhoďte do schránky umístěné na budově úřadu na Mírovém náměstí, případně zašlete poštou,“ popsala pravidla Marcela Škrancová, vedoucí živnostenského úřadu.

Poslední možný termín k odevzdání obálek s účtenkami je 28. září, finální slosování proběhne 29. září. O způsobu předání výhry budou po skončení soutěže výherci informováni.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu