NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

testovani_COVID

Litoměřický městský úřad testuje zaměstnance na COVID-19

Dnes v odpoledních hodinách proběhlo na Městském úřadě v Litoměřicích v pořadí již druhé plošné testování zaměstnanců úřadu na koronavirus, přestože úřad nemá prozatím testování nařízené vládou. Antigenní testování realizuje městský úřad ve spolupráci s Nemocnicí Litoměřice, a. s. Pilotní fáze proběhla již v minulém týdnu v kooperaci se soukromou laboratoří.

„V rámci spolupráce mezi úřady jsme nabídli možnost nechat se dobrovolně otestovat také zaměstnancům Úřadu práce v Litoměřicích. Celkem se dnešního antigenního testování zúčastnilo na pět desítek zaměstnanců,“ informoval tajemník městského úřadu Milan Čigáš.

„Testování zaměstnanců probíhá i u nás prozatím na dobrovolné fázi. Tímto děkuji městskému úřadu za ochotu a vstřícnost. Jsem velmi ráda, že se mohli k testování zde připojit také naši zaměstnanci. Mezi nimi je velký zájem – dnes se otestovalo 11 lidí a již máme další seznam na příští termín,“ uvedla Alena Křtěnová, ředitelka Kontaktního pracoviště Úřadu práce České republiky Litoměřice.

Orientační test odhalí i bezpříznakové jedince na začátku infekce. Výsledek se zaměstnanci dozví během několika minut. „Jsme rádi, že můžeme zaměstnance nechat otestovat a chránit zdraví jejich i našich občanů. Inspirací je pro nás firemní testování, které je v mnohých případech od tohoto týdne již nařízené vládou,“ dodal tajemník Čigáš.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00-17:00 hod.

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Mgr. Ladislav Chlupáč

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2022 Město Litoměřice
Mobilní menu