Nástroje pro usnadnění přístupu

NOVINKY A TISKOVÉ ZPRÁVY

Litoměřický fotbal podpoří SIGI TEAM Horsta Siegla

podpisfotbalmpPořádání tréninkových fotbalových kempů, hledání nových talentů, benefiční utkání a školení trenérů. To jsou příklady aktivit vycházejících ze spolupráce FK Litoměřicko se SIGI TEAMEM reprezentovaném bývalým vynikajícím fotbalistou a českým reprezentantem Horstem Sieglem. Smlouva o partnerství a vzájemné součinnosti, uzavřená pod patronací města Litoměřice, byla včera slavnostně podepsána v „Galerii Felixe Holzmanna“ na litoměřické radnici.

 

Významnému aktu byli přítomni jednatel SIGI TEAMU Horst Siegl, předseda FK Litoměřicko Radek Bania, starosta Ladislav Chlupáč a místostarosta Karel Krejza. „Město každoročně finančně přispívá na sport částkou přesahující deset milionů korun. Doufáme, že se sportovci u nás mají dobře a svou spokojenost nám vrátí ve výsledcích a v podpoře dětí a mládeže,“ konstatoval během slavnostního okamžiku Karel Krejza. „Jsem pyšný na město Litoměřice, které sport nejen finančně podporuje, ale také jím žije,“ neskrýval nadšení Radek Bania.

Cílem spolupráce s fotbalovou školou Horsta Siegla je zvýšení zájmu o fotbal ve městě, zejména mezi dětí a mládeží. Hledány budou talentované děti, připravovány tréninkové kempy, modelové tréninky, ale i besedy se slavnými fotbalisty apod. Další plánovanou aktivitou mají být benefiční utkání vedoucí i ke zvýšení diváckého zájmu.

Litoměřický fotbalový klub oslaví v příštím roce 100 let existence a město Litoměřice 800 let. Uskuteční se proto sportovní víkend s kulturní a společenskou dimenzi. Součástí se stane i benefiční zápas místních fotbalistů se SIGI teamem, v jehož dresu se představí řada slavných fotbalových osobností.

Foto: Předseda FK Litoměřicko Radek Bania, starosta Ladislav Chlupáč a jednatel SIGI TEAMU Horst Siegl při podpisu dohody o spolupráci.


 

Turistické Informační centrum

 Otevírací doba

Po-Ne: 9:00 – 17:00

 Adresa

Městské Informační centrum
Mírové náměstí 16/8
412 01 Litoměřice

Spojení

e-mail: info@litomerice.cz
tel.: +420 416 916 440
Skype: infoltm

Městský úřad

 Starosta

Ing. Radek Löwy

 Úřední hodiny

Po: 8:00 - 17:00 hod.
St: 8:00 - 17:00 hod.

 Adresa

Městský úřad Litoměřice
Mírové náměstí 15/7
412 01 Litoměřice

 Spojení

e-mail: podatelna@litomerice.cz
Datová schránka: tpebfnu
tel.: +420 416 916 111

 Opendata

data.litomerice.cz


copyright

 Template by Aplikko
 Webmaster RajČe
Powered by Joomla!
 Prohlášení o přístupnosti
 Politika Cookies

Webarchiv certifikát
© 2024 Město Litoměřice
Mobilní menu